Küsimus
Get Adobe Flash player

Banner
Banner Banner Banner Banner Banner AT Teenus Banner

MTÜ Iluuisutamisklubi Tartu

Reg. nr. 80253407
Ringtee 75a, Tartu 50501
IBAN EE842200221051518634 Swedbank

Meil: info@iktartu.ee

Tel: (+372) 55 71 671


Leia meid Google Mapsi abil

 

Ksenia Sikut, klubi peatreener, meil: ksenia@iktartu.ee, tel: 59191051 (eelistatult saatke palun meil või sms)

Kristjan Rand, meil: kristjan@iktartu.ee, tel: 53411692

Grethe Grünberg, meil: grethe@iktartu.ee

Kaileen Raudsepp, meil: kaileen@iktartu.ee, tel: 5287213

Dina Udatsnaja, meil: dina@iktartu.ee, tel: 5228574

Eve Naanuri (Vedler), meil: eve@iktartu.ee

Tatiana Tanaseychuk, meil: tatiana@iktartu.ee, tel: 55697083

Rita Aedla, meil: rita@iktartu.ee, tel: 59017900

Katerina Birkenbaum, meil: kati@iktartu.ee

Caroliina Laantee, meil: caroliina@iktartu.ee, tel: 53969593

Oksana Kodenko, meil: oksana@iktartu.ee, tel: 55660381

Arlette Arendi, meil: arlette@iktartu.ee, tel: 5184291

Anastassia Semjonova, meil: anastassia.semjonova1@gmail.com, tel: 55580699

Eliise Elken, meil: eliise@iktartu.ee, tel: 53540394

Kersti Kull, meil: kerstikull@gmail.com, tel: 5150399


UISUMAAILMA poe telefonid: 5572663 või 58158721