Get Adobe Flash player

Banner
Banner Banner Banner Banner Banner AT Teenus Banner
VEMI e-uisukool!
Apr 18, 2013

Lugupeetud lapsevanem!

Tartu Uisukool võtab alates 1. septembrist 2013 kasutusele e-uisukooli süsteemi VEMI. See süsteem muudab Teil oluliselt lihtsamaks õppemaksude eest tasumise, võlgnevuste ja lapse treeningutest osavõtu jälgimise. Tartu Uisukoolil võimaldab see efektiivsemalt hallata laste andmeid ja klubi töö ning treeningute logistikat. Kuni 1. septembrini katsetame uut süsteemi ja seetõttu palume KÕIGIL, NII MEIE UISUKOOLIS JUBA TREENIVATE KUI KA MEIEGA LIITUVATE LASTE VANEMATEL võimalikult kiiresti registreerida end ja oma last (täiskasvanute puhul iseennast) VEMI süsteemi kasutajaks allpool oleval lingil. UUTEL Tartu Uisukooliga liitujatel palume tutvuda eelnevalt meie õppekavaga, kodukorraga, hinnakirjaga jne meie kodulehel. Lepinguga tutvuda saab juba süsteemi registreerimisel.

Juhend e-uisukooliga liitumiseks:

1. VEMI avalehele saad siit

2. Täida isikuandmete väljad

3. Õppelepinguga tutvumiseks vajuta lingile "Nõustun lepingu tingimustega" (avaneb Õppeleping)

4. Tee Õppelepingu lingi ees olevasse kastikesse linnuke

5. Kliki sõnale "Registreeri"

6. Nüüd vaata oma e-posti, kuhu saadeti link, millele klikkides muutub konto aktiivseks (kirja tulemine võib võtta aega!)

7. E-postile saadetakse ka teine kiri, millest leiad oma kasutajanime ja salasõna

8. Logi süsteemi "Sisene siit kaudu"

9. Täida ära kõik vajalikud väljad nii ENDA kui LAPSE kohta (olulised on isikukoodid!). Kohustuslik info on märgitud tärniga. Elukohaks märkida SISSEKIRJUTUSE aadress. Täiskasvanud uisukooli liikmed, kes ise enda õppemaksu maksavad, peavad nii ENDA kui LAPSE andmeteks panema iseenda andmed.


Meie kodulehe paremal serval on VEMI bänner, millel klikkides saad otse VEMI sisselogimise lehele!

 

Küsimuste või probleemide korral pöördu: eve@iktartu.ee või tel 54 517 510 (Eve)